Dub 7, 2024
Kategorie: AKTUÁLNĚ, Z domova

COMIC-CON Prague 2024: Nezapomenutelný zážitek pro fanoušky sci-fi, fantasy a hororu

Dub 7, 2024
Kategorie: AKTUÁLNĚ, Z domova

Od 5. do 7. dubna 2024 se Praha stala epicentrem pro milovníky sci-fi, fantasy a hororu díky události, na kterou fanoušci dlouho čekali – COMIC-CON Prague 2024. Tato událost slibovala nejen setkání se svými oblíbenými herci a tvůrci, ale také nabitý program plný zajímavých aktivit.

Mezi vrcholky programu patřilo především cosplay, kde se nadšení účastníci proměnili v postavy ze světa svého oblíbeného žánru. Kreativita účastníků dosahovala ohromných výšin, přičemž některé kostýmy byly skutečně mistrovská díla. Účastníci se nejen oblékli jako jejich oblíbení hrdinové, ale zároveň se dokázali do role naprosto vžít.

Herní zóna lákala návštěvníky k závodům, soubojům a dobrodružstvím ve virtuálních světech oblíbených her. Besedy a workshopy nabídly prostor pro diskusi s tvůrci a odborníky, kteří se podělili o své znalosti a zkušenosti s nadšenými fanoušky. Soutěže a přednášky zase poskytly příležitost soutěžit o skvělé ceny a získat nové informace o světech sci-fi, fantasy a hororu.

Výstavy uměleckých děl a sběratelských předmětů z fanouškovského prostředí přivedly do Prahy tisíce sběratelů a milovníků originálních artefaktů. Koncerty pak zahřály srdce fanoušků hudby, která často tvoří nedílnou součást jejich oblíbených filmů a sérií.

Prodejní stánky nabízející fanouškovské zboží byly místem, kde si každý mohl najít něco, co by ozdobilo jeho sbírku nebo doplnilo kostým na příští cosplay akci.

Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, přinášíme krátký sestřih ze sobotního programu, který zachycuje atmosféru této úžasné události. COMIC-CON Prague 2024 se tak stal nezapomenutelným zážitkem pro všechny příznivce sci-fi, fantasy a hororu, a už teď se těšíme na další ročník!

ZDROJ: News1.cz, internet, soc.sítě, email