Úno 9, 2016
Kategorie: AKTUÁLNĚ, Z domova

Lidský prak

Úno 9, 2016
Kategorie: AKTUÁLNĚ, Z domova

Pokud má rád někdo adrenalin a chce se nechat vystřelit lidským prakem, může vyrazit do Brna. Sakrblé je parta brněnských nadšenců adrenalinových sportů. Pokud nemáte strach z výšek, nebojíte se zkusit něco nového, tak určitě mrkněte na jejich stránky.

SLINGSHOT

Pro ty, co jsou líní skákat z mostu a hledají něco, co je vyzuje z pantoflí, tu máme SLINGSHOT – obrovský lidský prak. Ten tě vystřelí 80 metrů daleko a 15 metrů vysoko, ani nestihneš řvát, nebo sprostě nadávat. 😉 Visíš kousek nad zemí, Frenk tě svým OFFROADEM natáhne až na konec cesty. Čekáš, co se bude dít dál, a koukáš, jak taháme za šňůru od vypouštěcího zařízení, v kterém cvakne a najednou vše, co bylo tak blízko, je strašně daleko. WHOA! Co to bylo? Začínáš dýchat, vybavuješ si první sprostá slova, nebo jen řveš. Prak tě ještě několikrát přehodí z jedné strany na druhou, pak se vše zklidní a ty tam jen tak visíš. Tak co? Chceš jít ještě jednou?

KIENOVA HOUPAČKA

Přijdeš za námi na most, oblečeme tě do postroje a připevníme k tobě lana. Jsi ready? Můžeš přelézt zábradlí, pod tebou poctivých 28 metrů propast. Možná ti buší srdce a klepou se nohy, možná se přiblble usmíváš a čekáš, až skončí odpočítávání 3,2,1. Odrazíš se a letíš, padáš dolů, koukáš na blížící se hladinu, lana se napnou a ty v tu chvíli letíš kousek nad vodou přehrady rychlostí 80 Km/h. Pak zase vyletíš nahoru a na chvíli se vše zastaví. Vracíš se zpět dolů a vše se ještě několikrát opakuje. Jojo, přesně takhle boží je kienova houpačka.

 

Štítky:, ,