Říj 30, 2023
Kategorie: HRY, PRODUKTY

Kvalitní vánoční dárky od českého výrobce EFKO

Říj 30, 2023
Kategorie: HRY, PRODUKTY

Nimble Junior – rozvoj slovní zásoby

Dánský tvůrce Andersen je podepsán i pod další hrou, kterou EFKO vyrábí. Nimble Junior je dětská postřehová party hra se slovy. Jak již název napovídá, prim hraje pohotovost, nimble totiž anglicky znamená „pohotový“. Tato hra je určená pro děti od 6 let, je neuvěřitelně rychlá, má jednoduchá pravidla a nezkazí zábavu na žádné oslavě a zahraje si ji klidně celá rodina. Třešničkou na dortu jsou krásné dřevěné písmenkové kostky, které kromě karet a návodu naleznete v balení. Výrobce nabízí i „dospělou“ variantu této hry, která nese pouze název „Nimble“. Ta je vhodná pro všechny od 12 let. Naleznete v ní navíc přesýpací hodiny a kostky, kterými se dá určovat obtížnost hry. Doporučená cena 349 Kč.

Meteo domeček s Patem a Matem

Zábavná skládačka, která potěší děti i dospělé. Stačí Patovi a Matovi složit meteo domeček, a pak jen pozorovat chování jednoho z dvou legendárních nešiků. Předpověď počasí je založena na jednoduchém fyzikálním zákonu – na změně venkovní vlhkosti vzduchu. Ta buď zkracuje nebo prodlužuje citlivé přírodní vlákno z ovčího střívka a způsobuje výkyv jedné nebo druhé figurky. Vykoukne-li z domečku Pat, můžete očekávat pěkné počasí. Vykoukne-li ovšem Mat, očekávejte vlhké a deštivé počasí. Doporučená cena 499 Kč.

Igráčkovo ekologické krmítko – skvělý dárek pro milovníky přírody

Všechny malé i velké ochránce přírody pod stromečkem zajisté potěší set eco-krmítka s ptačím zobem, miniencyklopedií ptactva a figurkou Igráčka Ornitologa. Hlavní části krmítka jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Díky promyšlené konstrukci mladých českých designerů se snadno čistí i doplňuje. Krmítko obsahuje odtokové kanálky, takže se v něm nezadržuje nežádoucí voda. Na rozdíl od dřevěných krmítek lze to Igráčkovo snadno desinfikovat a předcházet tím šíření původců onemocnění, která ptactvo ohrožují. Krmítko lze zavěsit, umístit na tyč nebo připevnit na zábradlí. Pak už se jen stačí radovat z pozorování přilétajících ptáků. Krmítko díky jeho vlastnostem doporučují profesionální ornitologové. Doporučená cena celého setu je 559 Kč.

Kompletní sortiment firmy EFKO mohou zájemci zakoupit přímo na stránkách výrobce https://eshop.efko.cz