Čvc 5, 2019
Kategorie: CESTUJEME, RECENZE, Rekreační zařízení

Vranovská pláž

Čvc 5, 2019
Kategorie: CESTUJEME, RECENZE, Rekreační zařízení

Velice rádi vám představujeme kempy po celé ČR. Nyní jsme zavítali na Vranovskou pláž. Poměrně veliký kemp se nachází nedaleko hráze Vranovské přehrady. Kemp nabízí ubytování v penzionech, chatkách, mobilheimech, nebo můžete přijet s karavanem či stanem. My jsme tradičně vyrazili pod stan. Preferujeme spíše malé kempy z důvodu nočního klidu. Vranovská pláž je poměrně velký kemp, a tak jsme nepředpokládali, že v noci bude naprosté ticho. Mýlili jsme se! Nejbližší restauraci jsme měli asi 30 metrů od stanu a nebyli jsme nikterak rušeni hlukem ani kolíbajícími se opilci.

Velmi pozitivně hodnotím také uspořádání stanové části! Auta nezajíždějí mezi stany, ale parkují po obvodu stanového sektoru. Stany jsou postaveny uprostřed. Na mnoha místech jsou vzrostlé stromy, a tak není stan po celý den na přímém slunci. Pro děti i dospělé je v kempu připravené velké množství atrakcí. My můžeme doporučit letní kino, tobogán s bazénem a brouzdalištěm pro ty nejmenší, obří skluzavku do vody, dětská hřiště, tvořivé dílničky a mnohé další.

Vranovská pláž disponuje novým sociálním zařízením a úklidoví pracovníci odvádí perfektní práci. Čisté toalety jsou zde samozřejmostí! V kempu se také nachází box pro nabíjení mobilních telefonů. Bohužel přihrádek je málo, a tak dostat se k nabíječce je téměř nadlidský výkon. V kempu jsem také marně hledal mrazničku pro kazety do autochladniček.

Velmi se mi líbilo, že pokud náhodou něco zapomenete doma, není problém zde snad cokoliv sehnat. Na Vranově jsme zažili také jeden zamračený den s občasným deštíkem. Takové dny můžete využít k výletování. My jsme se vypravili lodí k hradu Cornštejn, o kterém vám brzy napíšeme.