Pro 2, 2018
Kategorie: ATRAKCE PRO DĚTI, RECENZE

Dětské hřiště – Toboga fantasy

Pro 2, 2018
Kategorie: ATRAKCE PRO DĚTI, RECENZE

Dalším námi recenzovaným centrem pro děti je Toboga Fantasy park. Toto zábavné centrum se nachází v nákupní zóně Avion na pražském Zličíně. Rozlehlé parkoviště nabízí dostatek parkovacích míst a netrvá to dlouho a parkujeme téměř u vstupu do centra. Recenzi děláme na žádost našich čtenářů, kteří se obávali, že celý park je malý (velikost běžného obchodu). Při pohledu od recepce není vidět ani desetina toho, co park nabízí! Na recepci každý návštěvník obdrží náramek, pomocí kterého se platí v restauraci. Hned za recepcí se nachází schody, po kterých stoupáme do patra, kde se nachází šatna a hlavní část herny. Šatní skříňky fungují na zálohovou desetikorunu. Šatní skříňky jsou malé, ale jejich počet je dostatečný a není problém si jich zapůjčit více. 

V průběhu dne se park poměrně zaplňuje rodiči se svými dětmi. Oproti jiným již recenzovaným hernám má Toboga velké množství míst k sezení v občerstvovací zóně. Výběr jídel je také velmi pestrý. Pro oslavence je zde připraveno několik narozeninových koutků a není problém objednat třeba show s balónky. Jsme tu ale hlavně kvůli atrakcím, kterých je zde opravdu hodně. Mezi ty nejzajímavější patří určitě velké množství trampolín, skluzavka sopka, nafukovací drak s otevírací tlamou, elektrická autíčka, horolezecká stěna, bobová dráha, střelnice, tubing, tobogány a velká skluzavka vedoucí až do samotného přízemí, kde se nachází horolezecká stěna. Nechybí ani část pro ty nejmenší děti. 

Pokud se sejde parta dětí, mohou si také zahrát fotbal, florbal nebo košíkovou na malém hřišti. To co mne jako dospělého ale potěšilo nejvíc, byl prostor v prolézačce. V jiných zábavných centrech musí rodiče většinu cest absolvovat na kolenou a s obtížemi. Zatímco děti si hrají v prolézačce, dospělí si mohou třeba zdarma zahrát stolní tenis, billiard nebo fotbálek. Jediný Airhockey a autíčka jsou za poplatek.  

To co mi ale v Tobogu nejvíce chybělo, byly sedací vaky. Další, co bych uvítal, jsou přezuvky pro návštěvníky WC. I když je šatna blízko, mnoho návštěvníků opomíná přezuvky a na toalety pak chodí ve venkovní špinavé obuvi. 

Toboga pořádá i další akce, které stojí za to využít. 

ZDROJ: internet, news1.cz, youtube, toboga, email