Úno 22, 2019
Kategorie: CESTUJEME

Cesta do Dubaje III.část

Úno 22, 2019
Kategorie: CESTUJEME

Pondělí 14.1.2019

Poslední den v Dubaji. Dnes se už nechci od hotelu příliš vzdalovat. Zbývá posledních pár hodin, které chci věnovat nakupování a balení. Vyrážím do nedalekého obchodního centra, kde se poohlížím po zboží, které u nás těžko pořídíme. Určitě se zde vyplatí nakupovat koření. Tak se nechám vést po čichu. Dále jsem si chtěl koupit alespoň jedno balení čaje Karak. I když jsem se snažil utratit všechnu zbývající hotovost, nepodařilo se. Nezbývá mi doufat, že se sem ještě někdy podívám.

Na letiště jsem vyrazil raději v předstihu. Opět jedu metrem. V letištní hale je poměrně frmol, ale vše je velmi dobře značené. Během chvilky se zvládnu odbavit a teď už jen doufám, že pořízené snímky a videa jsou bezpečně uložena na paměťových kartách. Ale i kdyby ne, byl to super výlet.

Dubaj mne zaujala svým životem a milými lidmi. I když jsem s nimi nedokázal komunikovat prostřednictvím slov, domluvil jsem se. Pokud bych měl shrnout celkové náklady na cestu – letenka, hotel, vstupy a jídlo, dokázal jsem se vejít do 12.000,-Kč.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem sponzorům za finanční a materiální podporu. Velký dík patří i vám, co jste moji cestu sledovali.

 

ZDROJ: internet, news1.cz, youtube